İZMİR İŞ DÜNYASI DR. CEMİL TUGAY İLE BULUŞTU

İzmir İş Dünyası için adeta bir nefes olan İzmir İş Dünyası Derneği (İZİD) etkinliklerine hiç ara vermeden devam ediyor. 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında iş dünyasına ve dernek üyelerine kahvaltı veren İZİD Yönetim Kurulu Başkanı Feyyaz Sungur, çalışmalarını ve hedeflerini anlattığı toplantıya Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay’da katıldı.

Karşıyaka Zübeyde Hanım Nikah Dairesi üstünde Kent A.Ş.’ye ait restaurant’ta bir araya gelen dernek üyelerine yaptığı açış konuşmasında Başkan Feyyaz Sungur, “Biz İzmir İş Dünyası Derneği olarak kurulduğumuz günden bu güne iş dünyasına özellikle insan kaynakları, iletişim konusunda koçluk yapıyoruz. Aramızda bulunan ve Karşıyaka Belediye Başkanlığına yeni seçilen sayın başkan Cemil Tugay’a başarılar diliyor ve her zaman yanında olacağımızın altını çiziyorum" Dedi.

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay sözlerine şöyle devam etti. “Amacımız tüm Karşıyaka halkı ile birlikte ilçemize hak ettiği hizmetleri götürmek için bu konuda sözler verdik ve bu sözümüzü mutlaka tutacağız. Ben Sivil Toplum Kuruluşlarına ayrıca çok önem veriyorum, ilçemizi hep beraber yöneteceğiz bu konuda desteğinizi bekliyorum." Karşıyaka’mızın ilk önce ekonomik yapısını düzelteceğiz, maalesef kasada paramız yok, hizmet üretmek için en öncelikli konuları masaya yatırıyoruz, süreci çok iyi yöneteceğiz. Ben hepinizi gerçekten çok seviyorum, göreceksiniz çok güzel işler başaracağız, ben 24 saat hizmetinizde olacağım, bunu çok yakında göreceksiniz."

İzmir İş Dünyası Derneği toplantısında 23 nisan kutlaması kapsamında kahvaltılı toplantıya katılan çocuklar İzmir İş Dünyası Derneği (İZİD) flamasını başkan Cemil Tugay’a takdim ettiler.

İş Dünyası ile çok yakından ilgilenen Başkan Tugay’a İZİD Başkanı Feyyaz Sungur derneğin diğer çalışmaları hakkında da bilgiler verdi.

Diğer Haberler

Yorum Yap


Yorum Yap Yorum Yap Call Now ButtonHemen Ara